Galéria
Éttermünk 2017 márciusában nyitotta meg kapuit azzal a céllal, hogy egy, a megszokottól eltérő és kiemelkedő gyorséttermet tudjunk megalkotni.
Hisszük, hogy a vendégélmény nem csak a színvonalas éttermek alap szolgáltatása, hanem a „kebabozás műfajban” is lehet kiemelkedőt alkotni a nagyközönség előtt.
Családi vállalkozásként indultunk és a kezdeti nehézségeket leküzdve, folyamatos fejlesztéssel és kitartással egyre ismertebbek lettünk a budapesti street food világában. Nyitásunk évében neveztünk először és azóta sem hagytunk ki egyetlen évet sem.
Több alkalommal mi lettünk az Év Kutyabarát Étterme, idén is szeretnénk megszerezni ezt a díjat a támogatásotokkal.
A Normafa mindenkinek ismerős. Ide járunk sportolni, kirándulni, feltöltődni, a családunkkal és barátainkkal időt tölteni, vagy éppen magunkban lenni egy kicsit.
Veranda Bistro & More étterem, Tata Éttermünk csodálatos természeti környezetben, mindössze 2 percre található az Öreg-tó partjától, szabadstrandjától.
Hogy mi a Hatlépcsős? A velős pirítós, a hideg fröccs és a nyári beszélgetések balatonfüredi kulthelye.
Kiemelt támogatók:
Partnereink:
A pályázat kiírója és szervezője: